| EduardEdy98PM a întrebat:

Am si eu o curiozitate, exista un program cu care as putea vedea unde se afla un anumit numar de telefon? Daca da atunci as vrea mai multe detalii

Răspuns Câştigător
| AlexandrulS a răspuns:

Programe nu exista, exista sisteme de urmarire. Pentru tine ca persoana fizica (nimeni) nu exista. Pentru ciobanu care e prim-ministru, procuror sau alta functie de ``jmecher`` exista. Este o practica de spionaj deci ilegala chiar si pentru functiile enumerate mai sus TEORETIC ca practic nu este ilegal nimic pentru dansii.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai vazut cam multe filme americane

| Jipa95 a răspuns:

Nu exista un astfel de program, si nu numai asta este si ilegal.

| Adminul000 a răspuns:

Exista un program dar trebuie sa platesti bani

| Laurentizyu a răspuns:

Eu stia ca exista aplicatii in acest sens si sunt sui unele programe care le poti instala.::bine-nteles cu acceptul proprietarului"cauta pe net si vei gasi BAfta!

| Pasat_Ilie_1994 a răspuns:

Care sa verifice unde este numarul. cei ce se ocupa de acea retea pot afla dar nu e dupa voia ta