| Timis_Amadeus_2000 a întrebat:

Acum un an am cumparat un Dell Inspirion 1337, de o vreme pur si simplu nu se mai porneste, daca se porneste si dupa il opresc nu il mai pot porni 1-2 saptamani. Dar acum nu il mai pot por i deloc, de o luna nu mi se mai porneste. Cateodata daca am bateria inauntru nu mi se incarca deloc. Ce as putea sa fac.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trimite-l la reparat. Daca il ai de un an este inca in garantie. Trimiti garantia in original si pastrezi o copie si factura in copie si pastrezi originalul. Vezi ca legea spune ca nu conteaza ca nu mai ai cutia dar sa ai toate elementele la el.