| anonim_4396 a întrebat:

am un laptop acer si are camera insa nu stiu cum sa filmez cu aceasta camera.

3 răspunsuri:
| ExpertHost a răspuns:

Simplu: instalezi driverul pentru webcam, si dupa ce il instalezi vei vedea ca ai shortcuts (FN key + ceva) pentru a accesa rapid, sau, in momentul in care pornesti "show my webcam" sau similar, va porni automat. Daca nu ii gasesc quick access key, intri in control panel -> scaners and cameras si o pornesti de acolo. In meniul softului (cel instalat mai devreme) vei putea face setarile legate de fps la video, rezolutie la pictures si. ce-0 mai avea pe-acolo happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand vb cu cineva pe mess imediat sus deasupra locului unde scrii iti apare ceva da pe ultima

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cui ii pasa?