| alexalex234 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am un prieten cre are o placa video Nvidia Ge Force 6200 si nu mai mrege, ultimadata cand a folosito ise in versau culorile si apareau dungi care este cauza defectiuni?

2 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

Orice placa video cand incepe sa aiba aceste simptome numai are mult de trait, daca deja a inceput sa numai mearga nu poti sa ii mai faci nimica.

| Florian_Geany_1972 a răspuns:

Inseamna ca, nu mai e buna placa video, ca si la mine la pc, nu mai merge alta placa video...