| DivinityBoy a întrebat:

Am si eu o intrebare ce ma sacaie de 3 LUNI. din seara in care mi-am pus modem de la city-net.am contract pentru pachetul de 3(telefonie, televiziune si internet). din acea seara intermetul a inceput sa mearga EXTREM DE PROST in sensul ca, cateva zile merge extrem de greu(nu pot viziona niciun clip pe youtube si trebuie sa astept jumatate de ora sa se incarce un clip de 3 minute.si eu ascult muzica toata ziua si nu mai suport si nu pot sa descarc nimic), pe cand in alte zile revine si merge perfect... dupa aia... o luam de la capat. Pur si simplu nu mai rezist. P. S: La calculatorul tatalui meu internetul merge perfect si nu are nicio problema. Va rog ajutati-ma. cryingcrying

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Salut
Daca tatal downloadeaza ceva iti ia automat si din latimea ta de banda. Daca nu e asta probelma, contacteaza operatorul.