| djnino a întrebat:

Eu joc metin2 de mult timp dar joc servere private i-ar cea ce vreau sa stiu este ca sunt playeri care nu tipa cate un yang tipa cate 10-20 cum fac si eu?

2 răspunsuri:
| djnino explică:

AnonimulNr2564 asa stiu si eu dar nu pot sa arunc foarte rapid adica nu stiu

| AnonimulNr2564 a răspuns:

Pai dai clic pe bani tai si trebuie sa iti apara o casuta unde scrii cati bani vrei sa ei (asa cum faci cu licorile sa le desparti sau cu alte iteme) scrii suma si ii dai drumu pe jos.