| PuFaRiNa007 a întrebat:

Pe Facebook apare cat timp ai fost activ ( x a fost activ acum 10 minute de exemplu) pe mine tare ma enerveaza si as vrea sa nu mai apăra happy. Stiți cumva cum se poate dezactiva?
Mulțumesc anticipat celor care își vor face timp sa-mi răspundă happy

2 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu se poate dezactiva, e o implementare obligatorie pentru toata lumea.

| wizzkid a răspuns:

Daca vrei neaparat sa nu te vada o persoana /2/3 poti da sa nu vada deloc ca esti activ, cum ar veni sa vada ca esti mereu offline (si nu ma refer la block)