| Ady21 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cunoscatori! happy

La ce e buna aplicatia Du battery saver (pentru android) Am citit ca face multe dar cand am instalat nu prea e asa folositoare..in afara ca iti arata procentajul bateriei.(care e scris foarte mic) la ce mai e bun? am vazut ca are o functie ceva gen: "Nu deranja", insa daca o setez nu se intampla nimic..deci, ce e asa wow la aplicatia asta?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

La nimic! este o aplicatie care presupune a-ti marii autonomia bateriei. O aplicatie pur si simplu de marketing, pentru a face cat mai mult e descarci si a-si scoate dezvolatorii banii dupa ele.

| MskDesign a răspuns:

Nu foloseste absolut la nimic.Consumul bateriei si protejarea cesteia, doar tu o poti gestiona. Aplicatii de acest tip sunt o gramada.