| AleShHa a întrebat:

Am si eu o intrebareAm un iphone 3G si vreau sa bag setarile de la internet dar numai imi apare sectiunea aceea network sau cv d genu:I apare Partajare Internet Cum fac sa scot aceasta sectiune si sa imi apara cea de din ainte vreau sa reamintesc ca numai am cablu de date pentru al conecta la pc... funda

1 răspuns:
| b3nYy a răspuns:

Vezi ca ai la acces point. cauta pe net. eu am un galaxy s 2 si tot asa. trebuie sa faci niste setari speciale. fundita?big grin