| Rebecca_4606 a întrebat:

Am si eu o problema straight face am telefonul Samsung S5230 din vara functioneaza bine dar nu-mi recunoaste cardul de memorie, si asta a fost de la inceput...[cardul este bun, ca l-am mai avut si la telefonul anterior]

Chiar nu-mi pot da seama de ce nu mi-l recunoastethinking

4 răspunsuri:
| Melissssa a răspuns:

Buna Rebeca!
s-ar putea sa nu il suporte.adica:daca acrdul tau este de 2 GB poate nu il suporta si ii trebuie unu de 1 gb
daca nu e asa ar trebui sa te duci la magazinul de la care l-ai luat.

| StormRider a răspuns:

Am si eu acceiasi problema dar cand dau sa-l formatez imi da o eroare(am card de 2gb)

| StormRider a răspuns:

Sal.Am si eu acceiasi problema dar cand vr sa formatez cardul imi da eroare dc?

| piciul14 a răspuns:

Trebuie formatat cardul, ori nu mai este bun cardul este cu virusi si eroriwinking