| scorpionalb a întrebat:

Am si eu o problema, am un procesor intel celeron e3400 2.60 ghz, de ce nu scrie la propietes ca e dual core scrie decat ca e de 2.60 ghz intel celeron e3400 si merge la 3.80 ma intereseaza daca stiti sa-mi spuneti si mie este dual core sau ce e?

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Mai tu nu te"aburi" singur intra pe net, introdu datele lui la Intel si acolo gasesti tot ce te intereseaza.Al vrei tu musai dual core vrei sa ti se spuna asa sau vrei intr-adevar sa stii real ce ai.Eu spun ca e quadro tu trebuie sa o iei de buna? Hai bafta

| VladimirPutin a răspuns:

Nu e dual

| totenkopfSS a răspuns:

Procesorul este Single Core

| addi90 a răspuns:

Salut. Procesorul este dual-core, nu te lua dupa toti... nestiutorii.
in contrl panel\system nu-ti da detalii despre procesor dar iti poti lua o aplicatie pentru asta, de exemplu CPU-Z si iti spune tot ce vrei despre procesor. Inca o data... si pentru restul: daca nu stiti taceti din gura, va aratati low-iq pe aici...hee hee bft