| Cristi8998 a întrebat:

Am si eu o problema am un Sony Z5 pe caseta si dupa ce am filmat un eveniment l-am captat si apoi prelucrat in pinacle 15 si cand l-am scris se vede sters pe televizor! Si pe Display-ul camerei se vede la fel ce as putea sa ii fac? Dau funda mare!
Aveti idei cum sa rezolv?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu pot sa dedic ca e problema de la pinacle. Si nu esti nici primul si nici ultimul cu problem asta.

| Cristi8998 explică (pentru sltlp):

Si nu pot face nimic?

| sltlp a răspuns (pentru Cristi8998):

Vazusem undeva ca o solutie e sa deconectezi tot ce e dispozitiv d ela pc. O tampenie oricum. Sugerez sa treci la un Sony vegas big grin