| terminator_7004 a întrebat:

Am si eu o problema. Cand incerc sa ma loghez pe yahoo messenger si sign in problems, tri again, new user. Daca intru pe yahoo mail merge. Daca intru pe webmessenger sau de pe telefon zice, you have been signed out because you are signing in another device sau ceva de genu, si chestia e ca nu sunt logat pe nimic. Deci care ar fi problema? Multumesc mult si funda.

2 răspunsuri:
| terminator_7004 explică:

Sa rezolvat cred ca de la ei

| Wally26 a răspuns:

E din cauza conexiunii si la mine facea asa, el de fapt intra dar nu iti apare tie, si pe telefo iti zice ca esti logat odata cu el, nu stiu de la netul tau s-ar putea sa fie, daca nu cauta un specialist