| UserDeTpu a întrebat:

Am si eu o problema cu internetul! Am internet de la ROMTELECOM si l-am bagat acum 3 luni! Ei bine de cand l-am bagat ei au spus ca DOWNLOAD spee-ul va fi de 6 MB\s dar eu primesc numai 640 KBPS! Nu inteleg de ce numai creste mai mult de aceasta viteza! La internetul vechi primeam 3-4 MB\s dar acum nu inteleg de ce nu creste mai mult de 640KBPS! Stie cineva de la ce este?

1 răspuns:
| Zaygon a răspuns:

Esti sigur ca aceea 6 sunt MB/s nu Mbps? Daca sunt 6 Mbps atunci viteza ta este cea care ai zis-o tu mai sus.