| z3k0 a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul. Am un toshiba satellite l500 1h1 si de ceva timp a inceput coolerul sa "huruie" cand intra in functiune. Ma gandesc ca o fi de la depunerile de praf.
Cum as putea remedia problema?

3 răspunsuri:
| emil11 a răspuns:

O curatare profesionala costa 50-100 lei si til face ca nou, nu se mai incalzeste nu mai huruie.Eu iti recomand sa nu il desfaci tu faci mai mult rau decat bine.

| Manu_2267 a răspuns:

Nu iti recomand sa il duci la service, acum depinde de tine daca vrei de obicei umbla si schimba piese... eu parca l-am suflat cand a fost pornit ca sa sufle inapoi praful.

| EduardLaw a răspuns:

Incearca sa-l desfaci si sa-l cureti de praf daca te pricepi.
daca tot mai face iti trebuie un ulei special sa-i faci ungere...nu incerca cu ulei de gatit sau altele ca-l strici mai rau