| justagirlll a întrebat:

Am si eu o problema cu microfonul.Nu se aude.Am intrat in recording devices si zice ca e conectat.Cand il misc de exemplu imi apare ca se aude, dar daca vorbesc nu se aude. Ce sa fa? Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

E mort am patit si eu la fel il miscam si face contact pe moment dar nu mauzeam. Iati altu

| Rebeca_5235 a răspuns:

Dublu click la iconita de volum din dreapta jos
Option---advanced controls(sa fie bifat)
Te duci la Mic Volume (dai maxim)---Advanced---bifezi casuta 1 Microphone Boost

sper sa mearga

| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

Problema este de la yahoo nu de la tine, mi s-a întâmplat şi mie. Ai răbdare şi dacă totuşi nu se remediază problema instalează din nou programul pentru microfon sau sunet.