| AndreiBobo12 a întrebat:

Am si eu o problema cu Office 2007. L-am instalat recent si mi-a mers pana azi. Cand am vrut sa incep un proiect in Word nu puteam face nimic, daca vroiam sa tastez sau sa fac ceva, orice, nu ma alsa scria jos in bara unde iti scrie cate cuvinte ai,, Modificarea nu este posibila deoarece selectia s-a blocat". Am incercat si Accesul apoi Excel dar tot nu merg. Ce pot sa fac? L-am si reinstalat dar to degeaba. Astept raspuns!happy

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

Iti las un mesaj...

3 răspunsuri:
| MrMihnea a răspuns:

Ai luat un Office trial care te lasa sa deschizi maxim de 40 ori word, powerpoint, excel etc. Incearca altul

| AndreiBobo12 explică (pentru MrMihnea):

Multumesc de raspuns dar nu stiu ce sa zic, eu acest Office il am de la profa de informatica. Daca era un trial dc ni l-ar fi recomandat?

| mihaelabr a răspuns (pentru AndreiGabi):

Am si eu aceeasi problema.Nu stiu de unde sa-l instalez iar pentru ca si mie mi l-a instalat altcineva.Help big grin

| AndreiGabi a răspuns (pentru AndreiBobo12):

Iti las un mesaj...