| Bubuletz a întrebat:

Am si eu o problema. Din greseala mi-am restrictionat toate apelurile pe iphone si nu stiu cum sa il fac la loc. Sunt pe vodafone si desi pot sa sun si sa trimit mesaje nu pot primi nimic iar cand suna cineva ii spune 'Operatorul a restrictionat apelul' sau ceva de genul asta. Ma puteti ajuta va rog mult :*!

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Resetare la setarile din fabrica salveaza intai contacte si tot ce este in memoria telefonului si dupa asta te ocupi de resetare