| cristydevillboy a întrebat:

Am si eu o problema la facebook. de curand mi-am facut alt cont nou si am pus adresa de email cand m-am inregistrat de la celalalt cont de facebook care il am adica cel vechi, si cand vreau sa ma loghez nu ma mai lasa din ce cauza?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Nu cred ca se poate folosi aceeasi adresa de mail pentru doua sau mai multe conturi facebook. Daca cel vechi este activ, atunci adresa ta de mail e folosita numai pentru acel cont. Creeaza un mail nou pentru a face alt cont de facebook. Presupun ca poti folosi adresa ta actuala la un alt cont doar daca cel vechi e inactiv (nu-l mai folosesti deloc o buna perioada de timp si este eliminat de pe servere).
Sunt doar pareri. Realitatea poate fi alta.