| fazu a întrebat:

Am si eu o problema la yahoo messenger l-am instalat. si cand bag id si pass imi zice ca nu merge netu. dar netu merge. pe altele. mozzila. si. tot. de la ce ar putea fi?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RazvanelStefanel a răspuns:

Simplu ceasul calculatorului este in urma! n-are alceva! daca tot nu merge ia cel mai vechi yahoooo! ca sa nu-ti mai ramana ceasul in urma schimba bateria de la unitatea centrala e rotunda cat o baterie de ceas e ieftina! 1

| fazu explică:

Am schimbat si bateria de bios si tot degeaba. si programu e bun e de la ei de pe site. straight face.

| Vannne a răspuns:

Pai... ori nu merge netu ori nu e bun programu' incearca sa instalezi altul!
FUNDA?

| AlecsOne a răspuns:

Dai la messengers connection preferences si daca si bifezi a doua casuta Via A Poxy Serverwinking funda:X:X:X