| Dasca a întrebat:

Am si eu o problema, mi-am luat un controller pentru PC, dar face fite, adica cand il conectez ori nu merge de loc ori merge cateva minute si pe urma mi-se deconecteaza. Sunt sigur ca nu e de la portul usb, deoarece mouse-ul imi merge fara probleme. Si inca ceva, cateodata cand se conecteaza controllerul nu merge si imi apare o informatie de genul " Microsoft don't recognize..."

Răspuns Câştigător
| Andrei1234567dani a răspuns:

Da stiu ce se intampla ori o fi stricat ori nu il recunoaste iti trebuie un program dar scuze nu-l stiu