| Bujie007 a întrebat:

Am si eu o problema TPU. Sa o luam cu inceputul: am un pc, procesor 3. 00ghZ dual core, 1, 5 GB Ram, video 1Gb 64-bit, buuun. La RAM este problema, am 3 placute, fiecare de 512MB, daca le las pe toate 3, dupa 1-2 minute mi se reseteaza pc-ul, daca las 2, se intampla exact acelasi lucru. Numai in cazul in care las decat 1, merge perfect, si tin sa mentionez ca lucrul acesta se intampla de cand am schimbat HDD-ul si sursa, inainte nu-mi facea asa. Vreo idee? Dau si funda!

2 răspunsuri:
| AlexanderGaming a răspuns:

Cumparati numai o placuta de ram de 4 Gb, este mai usor. pentru ca e mai mare si o sa iti mearga mai bine.

| Bujie007 explică (pentru AlexanderGaming):

Nu se mai gasesc DDR 1, nu se mai fabrica de cativa ani buni...