| Drack550 a întrebat:

Am si eu o problema. Vreau sa schimb pass de la mess pentru ca am uitat-o. EU sunt conectat tot timpul pe mess pentru ca am dat remember pass numai ca imi trebuie la ceva si nu o mai stiu. Am dat sa o schimb de la >Messenger-My Account Info dar imi cere pass. Am incercat si cu am uitat pass dar am uitat ce raspuns am dat la inrebarea aceea. Pot schimba pass altfel, sunt conectat pe mess, intr-un mod in care sa nu-mi ceara pass sau raspunsu la Intrebare.Va rog mutl ajutati-ma daca stiti cumva.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Schimbare parola Yahoo Messenger
Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security -> Change your password

| Drack550 explică:

Pai tot imi cere pass si eu nu o stiu (unde ii Sign-in and security?)da-mi mai bine Add la silviu_zomby si intri cu teamiwer si mi-l faci tu daca vrei ca eu nu stiu :d.Te rog mmult