| andrei95 a întrebat:

Am si eu o problema vroiam sa imi reinstalez windows-ul si dupa ce se incarca niste chestii imi apare ceva de genu [DR-DOS] >A:\

cine imi poate spune cum pot rezolva problema si sa imi fac si eu windows-ul

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Este posibil ca biosul tau sa nu aibe driverul de sata, daca nu stii ce trebuie sa faci nu te baga.Trebuie sa-l extragi de pe cd-ul placii de baza si sa-l pui pe o dicketa dupa care in momentul cand booteaza trebuie tastat un F, nu mai stiu care sa-si ia driverul de sata, apoi incepe instalarea propriuzisa! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incarca sa dezactivezi floppy din bios!
stima.
www.sasweb.net