| SpAnIoLuQ a întrebat:

Am si eu un blog nou. si folosesc Google Adsense. Imi spune la sectiunea "Convertiti in bani": "AdSense for Content Contul asociat cu ID-ul editorului (---) a fost dezactivat." Ce trebuie sa fac ca sa il activez? Sau de ce mi-a fost dezactiv? Ce inseamna click nevalid?

2 răspunsuri:
| Andrei12012 a răspuns:

Adsense = teapa. Parerea mea e ca nu mai are rost sa te chinui sa-ti activezi contul pentru ca oricum cei de la google ti-l vor dezactiva din nou cand vrei sa-ti extragi bani de la ei din motive gasite de ei. Mai bine ar fi sa folosesti www.textad.traficdublu.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal,
daca ti s-a dezactivat contul nu mai poti sa il activezi pe numele tau decat daca a fost o greseala a lor(putin probabil) daca vrei sa stii mai multe lasa un comment www.maricanu.blogspot.com