| JrStar1997 a întrebat:

Am si eu un Huawei Ascend y200 si nu imi merg jocuri precum temple run si altele si in video asta merg http://www.youtube.com/watch?v=1NuODtA2dBw daca puteti sa imi dati si mie un program care sa imi mareasca memoria ram

1 răspuns:
| AlinnJe a răspuns:

Hey!
nu poti sa iti maresti memoria decat daca cumperi alt telefon.Cauta pe internet temple run.apk sau ce aplicatie vrei dar sa scrii.apk mereu, o downloadezi de pe net(recomand sa cauti pe iapknew.com ) si o downloadezi.O pui pe cardul SD cu un reader. dupa bagi cardul SD in telefon si downloadezi de pe googlee play o apllicatie numita sd card manager si o iei pe cea care ti se pare mai buna.intri in ea si cauti templerun.apk in cardul SD, dai click/apesi pe eaa si dai isntalati.
Bafta & funda!