| nikoleta93 a întrebat:

Am si eu un tel si nu stiu ce ii facui si cand vreau sa intru in agenda mi se blocheaza si mi se inchide tel te la ce poate fi? e daramat trebuie sa il duc sa il fac sau e ceva din meniu? dau fundita

5 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Daca ai numerele memorate pe cartela, icearca sa-l inchizi, scoate-i bateria si cartela, dupa aceea pune-le la loc, porneste-l si vezi daca-ti mai face figuri. Incearca daca nu sa muti numerele de pe cartela in memoria telefonului. Daca tot iti face figuri, poti lua certificatul de garantie si sa mergi sa ti-l faca. happy

| Alien a răspuns:

Ce telefon ai?
Fix?

| kllass a răspuns:

Olteanc-o... ce-i facu-i ce nu-i facu-i... dar spune si ce telefon ai.

| mayli_9074 a răspuns:

Ar trebui sa rogi pe cineva care se pricepe cat de putin asa nu poti primi un sfat exact mai rau o sa-l dai peste cap. Poate ai modificat din greseala ceva. sper sa fie ok. mult noroc.

| ...:::.danut.:::... a răspuns:

Pai depinde ce tel aioh go onoh go on dar...cred ca e din soft:X du-te si tu la un servicewinking