| andrei1555 a întrebat:

Am star wars jedi knight jedi acdemy si nu stiu cu isa imi fac sabie staff adica sabie cu doua capete.Cine imi spune primeste

Răspuns Câştigător
| LionDen a răspuns:

La star wars jedi knight jedi academy sabia cu 2 capete o primesti pe parcursul jocului, o sa ai ocazia sa-ti alegi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce te lupti cu Rosh Penin o sa ajungi la o misiune pe Chandrilla
inainte de misiune o sa ai de ales intre toate tipurile de sabii laser,
May The Force be with You! Anyway I'm a SithLordwinking

| VadMelodii a răspuns:

Forta fie cu tine! trebuie sa te lupti cu Rosh Penin si dupa ai ocazia sa iti alegi sabia! daca iti place Star Wars intra aici:
www.swromania.forummotion.com fa-ti cont suntem ceva membri si vrem sa marim aceasta comunitate

| andrei1555 explică:

Forta fie cu voi! mersi mult