| emanuelregele a întrebat:

Am tableta eboda android 4.2.2 ram 512 si am o problema, am descarcat jocul 300 cred ca toti il stiti, am jucat cateva minute si ma scos apoi iar am intrat si din nou acelasi lucru am zis ca nu pot sa joc acel joc si am intrat pe net si ma scos si de pe net ba chear cand am scris acest mesaj ma scos de 2 ori nu inteleg va rog ajutatima.

2 răspunsuri:
| XGameRR96 a răspuns:

Nu poti decat sa dezinstalezi sau sa limitezi aplicatiile de fundal...chestia aia in general este din cauza ramului... daca ii ramane prea putin liber inchide aplicatii in rulare.

| RaduEmanuel a răspuns:

E virus ia-ti antivirus cat mai bun si cat mai repede!