| anonim_4396 a întrebat:

Am tastat parola gresit de multe ori la un id de-al meu si nu mai pot sa ma loghez, imi spune parola sau ID invalid. Ce trebuie facut pentru a-mi reseta parola? Eu am incercat optiunea asta dar nu ma lasa spune sa contactez Yahoo Costumer Care dar in zadar, ei nu ofera suport tehnic. Ce se mai poate face? Va rog sa ma ajutati. Multumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rockrockrocky11 am incercat asa omule, nu intelegi? Imi spune sa contactez pe cei de la Yahoo Costumer Care.

| Man_Hackerr_1994 a răspuns:

Stai relax 24 h, dupa care TASTEAZA CORECT id-ul & pass, si bingo, nu vei avea problemehappy

| raluEmO a răspuns:

Fii atent aici i dai pe mail si dupa scrie jos langa help i cant my account access si i dai acolo dupa iti apar 3 variante tu i dai pe aia pe care zice de parola scrii id-u si codu i dai next no si vezi ca bagi id si dai next dupa iti apare ceva i dai pe a 2 si faci ceva mai departe 2 qwestions si gata