| fantimbaland a întrebat:

Am tel. samsung e 250 si cand vreau sa pun muzica pe cu cablu de date, nu imi ramane in memorie, adica in pc imi arata ca sa copiat si ca totu e bine dar cand il scot din pc nu gasesc melodia respectiva si asa e si cu video nu le gasesc pur si simplu nicaieri {nici in card}

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Daca pe pc arata ca s-au copiat inseamna ca e ok. Trebuie sa fii atent/ta la locatia exacta din tel unde se copie,ca sa stii unde sa cauti. Si cauta apoi peste tot in tel,la fisierele mele etc. Intra pe rand peste tot.
Mai exista posibilitatea ca telefonul sa nu recunoasca formatul in care sunt melodiile si de aceea nu le vede,chiar daca fizic ele sunt acolo, ocupand memorie. Din cate stiu eu, melodiile pentru tel trebuie sa fie Mpeg4. Oricum, cauta pe net un program de convertit melodiile ca gasesti cu zecile si odata instalat iti va spune ce formate converteste.
Succes!