| MalinaH a întrebat:

Am telefon nokia N2700 classic si am cartela de memorie de 1 giga dar tot timpul cand imi trimit o melodie si incerc sa mi-a mut in cartela de memorie imi zice,, operatiune nereusita" si 472 numai de mb sunt utilizati si mai raman 468 de mb. daca vreau sa imi mut o melodie in cartela trebuie sa imi sterg alte melodi. ce are? mersi

Răspuns Câştigător
| Mike66Danger a răspuns:

Formateaza-l!
Multa bafta!

3 răspunsuri:
| florin82florin a răspuns:

Nu mai trimite prin bluettoth melodii
puneti melodiile direct pe card si nu o sa mai ai probleme sau cardul nu este functional. cardul are ceva probleme. da-i un format si daca se comporta la fe...cumpara-ti alt card.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai vreun virus pe tel

| MalinaH explică:

Cum?