| GEORGEL2012 a întrebat:

Am terminat liceul si mi-a dat doar adeverinta de 12 clase ca nu am dat bacul. diploma nu se da? ci doar daca ai bac?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca nu ti-a dat. Diploma se da doar daca iei bacul.Ce e greu de inteles.Asa ca facultate ioc.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU primeşti "Diplomă de BAC" decât dacă susţii şi promovezi examenele de BAC!

Toate cele bune.

| MidnightMemoriesMM a răspuns:

Diploma se da doar daca ai dat Bac-ul. Daca il dai, o sa iti primesti si diploma, daca nu... Ei bine. I-ati la revedere de la facultate si de la o meserie de viitor.