| Lory_7688 a întrebat:

Am trei conturi de facebook si la un cont nu pot primi cereri de ajutor la un joc ca de la celelalte doua conturi. Jocul se numeste Puzzle Charms? Ma poate lamuri cineva?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Te-au ajuns blestemele celor care nu si-au facut cont ca sa se joace, si tu ii inunzi cu cereri.
Trei conturi? Damn! straight face
Pe vremea mea, jocurile erau pe CD-uri, nu pe Facebook.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai blocat pe cineva sa iti trimita request-uri sau ai blocat chiar jocul...Si de ce ai 3 conturi? Ai o viata trista?

| Lory_7688 explică (pentru anonim_4396):

Asta e problema voastra de ce am eu trei conturi?

| Lory_7688 explică (pentru anonim_4396):

Tu cred ai o viata trista pentru ca altfel nu te-ai baga in seama aiurea si nu ai pune intrebari pe marginea unui subiect care nu te priveste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lory_7688):

Dar ce tembel ar avea 3 conturi de Facebook?
Doar cei obsedati...

| Lory_7688 explică (pentru anonim_4396):

Tembel esti tu sau tembela ca habar nu ai pentru ca suntem trei membri de familie in casa si avem fiecare cate un cont vroiai sa-ti spun asa de la inceput? Eu am spus problema care o am nu ale cui sunt exact conturile, nu credeam ca te intereseaza acest aspect asa de mult. Desteapto sau desteptule ce-i fi!