| Amaliaa2728 a întrebat:

Am un a51, pe care am pus o folie din sticla. Pana acum am avut o husa originala Samsung, dar fiind decupata în partea de jos a telefonului imi era frica sa nu îl sparg, asa ca mi-am comandat o husa din silicon care vine puțin pe ecran, am pus cu greu husa pentru ca ridica folia si prindea aer. În fine, am reușit sa o pun, fără sa se mai desprindă folia, dar acum, dacă pun presiune pe colturile husei, se vede puțin cum prinde aer. ( când nu apas pe colturi nu se vede nimic, arata normal)

1 răspuns:
| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Este ceva aboslut normal daca ai folie cu lipici pe tot ecranul! Sfatul meu este sa iti cauti o husa originala Samsung de tip book deoarece marginile nu ating ecranul!