| RomicaLupusor a întrebat:

Am un abonament la Orange si vreau sa stiu de unde iau codul de care am nevoie pentru a reincarca o cartela prepay?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Atunci cand efectuezi o reincarcare a unui cont PrePay de pe un abonament Orange iti este solicitata parola Orange Thank You. Parola este formata din cele 6 cifre ale numarului de pe actul de identitate al titularului abonamentului. Daca ai schimbat-o si nu iti mai amintesti care este aceasta, o poti modifica prin apel la Serviciul Clienti - 411 (apel gratuit), sau 021 203 30 30 (apel taxabil) - disponibile intre 07:00 - 22:00.
O zi buna,
Orange Helpers

| yourFanta a răspuns:

Dupa buletin este format din6 cifre

| Theodorly a răspuns:

Pai vezi ca scrie prin oras, reincarcare cartela prepay, iei cartela si formezi 222************** (codul de reincarcare)