| yoyoo a întrebat:

Am un aparat foto Canon si de cand mi-am reinstalat windowsul nu il mai citeste unitatea straight face De ce? Si ce pot face sa il "citeasca" iar?

3 răspunsuri:
| TheFreak9 a răspuns:

Sa instalezi din nou programu, vezi ca ai un cd in cutie cred.big grin

| Angyclon a răspuns:

Cand cumperi un aparat nou, iti da la el un CD cu programul de instalare. Tu trebuie doar sa regasesti CD-ul si sa reinstalezi programul. Ai putea cauta programul pe intrenet dar nu stiu cum se numeste.

| NoNameAnonim a răspuns:

Trebuie sa ai cd de la aparat pentru a-l instala pe computer. Daca nu cauta pe internet driverul aparatului.