| andreeadeead a întrebat:

Am un aparat foto Nikon Coolpix L18 Cu 2 acumulator reîncărcabil AA EN-MH2 (Nikon Coolpix). Cat timb sa le pun la incarcat? Dau funtita... va rog sa-mi spunetiwinking

Răspuns Câştigător
| cookie_6708 a răspuns:

Pama se stince ledul acela sau daca ledul cand se e descarcat e rosu, lasa-l pana se face verde sau pana se stinge...de obicei 2-3h se lasa la incarcat un aparat foto

1 răspuns:
| raspunsuri a răspuns:

Eu am coolpix l21.scuze imi pare rau.La mine e altefel.Eu nici mjult nici putin.raspunsul lui cookie e bun.