| anonim_4396 a întrebat:

Am un buget de 500 de lei si as vrea sa-mi cumpar o tableta. Nu pun accent pe performanta si putere vreau ceva rezistent si calitate. Matusa mea si-a cumparat o tableta ALLVIEW viva q7 si intro seara era la incarcat si dintr-un accident i-a cazut jos. Cand a ridicata si a vrut sa o aprinda nu s-a mai aprins a trimis-o la reparat si a aflat ca s-a dezlipit procesorul.
Ce mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ia un Utok care te incinta in bugetul asta, au 5 ani garantie.

4 răspunsuri:
| Zdog a răspuns:

Allview viva q8, e o tableta foarte buna (no sa dezlipeasca nimic happy ), seamana cu un IPad mini.

| Laurentizyu a răspuns:

Am o tableta Samsung P1000, Are slot de card si cartela si are camera cu blitz. daca vrei lasa-mi un mesaj.
!

| victor30 a răspuns:

Iti dau eu la 800 un Samsung galaxy tab 2 10.1 laughing cu adaptor pentru tastatura si mouse.

| zumaq a răspuns:

Dupa parerea mea Asus memopad hd 7 este o tableta foarte buna.