| blackanddwhite a întrebat:

Am un calculator care, atunci cand il deschid imi scrie start windows normally, dar tastatura nu merge, apoi se incarca windows-ul, dar cand a terminat nu imi arata desktop-ul. As putea sa reinstalez windows-ul si daca da pe el am avut windows xp as putea sa instalez windows 7?
Multumesc si dau funda!

Răspuns Câştigător
| PDI a răspuns:

Pai daca indeplinesti cerintele pentru windows 7 il poti instala
pentru windows 7 iti trebuie:
procesor de 1000
1-2 gb ram
16 gb disponibil pe hdd
Dispozitiv grafic DirectX 9 cu driver WDDM 1. 0 sau mai recent

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Da poti sa ii pui windows 7 nu conteaza ca ai avut xp.

| SethEmm a răspuns:

Nu fii atent cum faci dai alt control si delete si dai la task manager dai file in colt new task si scrie acolo explorer. exe si gata