| xxoODarkOoxx a întrebat:

Am un calculator mai vechi. l-am pornit intr-o seara dar nu mergea monitorul doar daca apasam un buton de la tastatura. becurile de la tastatura se pornesc la pornirea calculatorului dar la bios scrie no keyboard detected. Cum pot rezolva aceasta problema?

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Dac tastatura e cu PS2 poti incerca cu alta daca e pe port USB incearca in alt port.

| marin81 a răspuns:

Poti incerca cu o alta tastatura, de la un prieten,

| xxoODarkOoxx explică (pentru marin81):

Am incercat alta tastatura dar tot asa. trebuie sa incerc o tastatura usb poate merge