| alex2015 a întrebat:

Am un card de 4GB, dar cand vreau sa imi downaldez un joc imi spune ca, Eroare la descarcare. Spatiul de stocare insuficient." cum fac sa mearga

11 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ceva normal.Nu ai schimbat locația implicită de descărcare a fișierelor de pe dispozitiv pe card, iar probabil că pe dispozitiv nu mai ai spațiu de stocare date.Schimbă locația de descărcare din setări(la descărcări) și totul va funcționa.Succes

| IQ a răspuns (pentru DeyCj):

Cum pot schimba locatia?

| DeyCj a răspuns (pentru IQ):

Din setările browserului.

| alex2015 explică (pentru DeyCj):

E pe cardul SD setat

| alex2015 explică (pentru DeyCj):

Dar e setat pe cardulSD

| bistrita1984 a răspuns:

Sterge fisiere de pe memoria cardului

| alex2015 explică:

Ce fac?

| Six06 a răspuns:

Pentru ca atunci când descarci un joc sau altceva, nu se descarca pe card, se descarca în memoria telefonului.

| AboutBoSsFictiwww a răspuns (pentru Six06):

Se descarca pe card daca ai in tel!

| AboutBoSsFictiwww a răspuns (pentru Six06):

Cumpara alt card..sau goleste memoria cardului.

| alex2015 explică (pentru AboutBoSsFictiwww):

Am resetat dar tot asa face