| anonim_4396 a întrebat:

Am un card de la Banca Transilvania si ma intreb oare pot sa imi pun bani pe card cu Cod de reincarcare Cosmote, Orange sau Vodafone?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu...

| SmokeyEye a răspuns:

Nu te mai întreba, banii care i-ai dat pe cartelă, sunt deja in buzunarul celor de la Orange, și nu ai cum să îi retragi, sub nicio formă. Decât dacă încarci cuiva telefonul cu cartelă prepay cu valoarea respectivă iar el îți dă banii. Apoi cu banii mergi la BT și îi pui în cont. Vezi că îți trebuie buletinul.