| anonim_4396 a întrebat:

Am un card de memorie "Olympus 128 mb " dar aparatul foto s-a stricat si am niste poze foarte importante, unde as putea pune cardul ca sa pot copia pozele in calculator?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate ai un slot sa introduci cardul in PC, daca nu are si dispui de micro SD il bagi in mobil apoi copiezi datele in PC.

| darrio2007 a răspuns:

Cumpara-ti un cititor de card si te conectezi la calculator.

| Andruşcă a răspuns:

Cumpara-ti un cititor de carduri(exact asa se numeste). Vezi sa suporte modelul tau de card. Il cumperi de la orice magazin cu piese de calculatoare. E in jur de 30 de lei unul.