| gabor_8975 a întrebat:

Am un card microSD
si mai demult i-am pus un cod
da n-am mai folosot demult cardu si am uitat codu
cum l-as putea debloca:]

8 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Fromatezi cardul de pe calc.
Conectezi telefonul la calc prin cablu de date si intri in programul cu care manevrezi muzica, filmele si datele de transfer(pc suite) si cand ajungi la card dai click dreapta si "format" sau "formatare"
Sau mai poti folosi un cititor de carduri(bagi cardul in cititor si il bagi la usb, apoi intri in my computer>click dreapta pe card>format) Baftahappy

| Ady00pk a răspuns:

De aceea trebuie formatat de pe calc nu de pe tel.Si de pe calc iti cere codul?=(

| gabor_8975 explică:

Da imi cere codu si la formatat:[

| gabor_8975 explică:

Nus
n-am incercat:]

| gabor_8975 explică:

Da nu stii cum se cheama programu ala?:]

| ghitu a răspuns:

Cauta pe sharemobile.ro exista o aplicati care face ce vrei tu fara sa pierzi datele de pe card

| Gabytzulive a răspuns:

Incearca din my computer - click dreapta me memory stick - format... s-ar putea sa nu mai ceara parola

| LaPrimevere a răspuns:

Pai pune-l intr-un alt telefon si formateaza-l, daca al tau nu are obtiunea asta. partea rea este ca o sa pierzi tot ce-ai stocat pe el.