| Dany_Seby_1996 a întrebat:

Am un casetofon Sony si orice modificare fac in setari, cand il sting sau scot cheia din contact (golf4 2001) se sterg toate modificarile eu nu mai suport ajutati-ma dau funda cine imi rezolva problema

1 răspuns:
| danielbudau a răspuns:

Salut, casetofonul este montat de tine?
În spatele lui unde ai firele de alimentare trebuie sa modifici ceva la fire. La firul de +ai intrare cu 2 fire și acolo trebuie sa vezi care ar fi firul de +continuu.
Cred ca ar trebui sa mergi la un prieten sau electrician care se pricepe cât de cât.
Nu e greu doar ca trebuie sa știi câte una alta despre electricitate.