| Broadband a întrebat:

Am un dvd cu windows, l-am instalat saptaman trecuta, dar am uitat sa bifez NERO la instalare. se poate sa instalez programul fara sa mai bag iar windowsu, adica prin safe mode sau ceva de genu, se poate?/
doar nero. lamuriti-ma si pe mine?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza Nero ca orice alt program! Uite aici Nero 10.
Nero.Multimedia.Suite.10
http://www.filefactory.com/file/b411eh3/n/Nero_Multimedia_Suite_10.rar
In josul paginii ai ''download now'' scrii codul Captcha (literele acelea deformate)si apoi clik pe download! Intr-un fisier text ai si licenta bagata acolo! Este testat pe Win7 ultimate si scanat cu kaspersky pure.

| darrio2007 a răspuns:

Da.Se poate.Il iei de pe net.

| Broadband explică:

S-a rezolvat.
multumesc de raspunsuri. am intrat pe dvd printr-un fisier si am gasit toate programele printre care si nero.
nu-mi permit sa descarc 100 si ceva de mb(cat are nero),
am net de la Vodafone stick, prostie de aia si merge ffffffffff incet,
stateam ore intregi pana descarcam.
oricum multumesc tuturor ca v-ati aruncat un ochi pe la intrebarile mele. seara buna!

| Florin_6699 a răspuns:

Nero poate fi descarcat de pe internet si instalat, nu mai trebuie sa reinstalezi windowsul. bafta