| FreeStyle a întrebat:

Am un galaxy s3 si in seara asta am incercat sa il conectez prin usb la tv (un Philips) e destul de mare..cred k diagonala e de cam 1metru jumate happy si cand l.am conectat mi-a aparut pe telefon un mesaj cum k trebuie nu-s ce program ca sa poata fi citite fisierele media pe pc.dar eu nu am treaba vu pc. Eu vr sa conectez la tv. Iar la tv imi arata doar dosarele. Daca vr sa le deschid imi zice ca nu suporta formatul. Alt telefon sau stick merge..deci e de la telefonul meu. Vreo solutie? Dau funda fix cand primesc raspunsul bun. Trebuiebo aplicatie sau ceva?

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Iti trebuie un program media, depinde ce format suporta tv-ul.

1 răspuns:
| Valentyna290497 a răspuns:

Nu e vorba de aplicatie, nu le poate deschide din cauza formatului lor! Daca au format din telefon si nu de la vreo aplicatie (gen clipurile daca le deschizi cu un program al telefonului si nu BSPlayer sau altceva) pur si simplu nu iti va merge deloc, niciodata