| eu_3300 a întrebat:

Am un genius 5.1 ala de lemn, cum as putea sa il fac sa se auda mai tare?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Încearcă să pui difuzoare cu impedanţa de intrare mai mică, dar, ia în calcul ca rişti să îi duci tranzistorii finali.Ar trebui să fie prin comerţ. Succes

| gabor_8975 a răspuns:

Dai mai tare
sau ia-ti altubig grin

| iakelclaudiu a răspuns:

Din cate stiu eu acel sistem audio e cam slabut, in sensul ca scade calitatea sunetului pe masusa ce creste volumul si bassul de asemenea scade foarte mult tot pe masura ce creste volumul.
incerca cu Realtek HD Audio Manager. poti face multe cu un sistem audio prin acest program.

| ByBySwEetY a răspuns:

Idem schizophrenic big grin