| Andreeajuliah a întrebat:

Am un grup pe facebook cu colegii si doar cel care este administrator de grup poate posta in el. Ce ar putea face admininistratorul de grup sa putem posta toti? Ce ar trebui sa schimbe?

Răspuns Câştigător
| Alexuta15 a răspuns:

Langa caseta in care scrie "NOTIFICARI" mai este o caseta in care scrie "...". Apesi acolo, apoi apesi pe "Editeaza setarile grupului". Unde scrie "Aprobarea membrilor" bifezi cercul unde scrie"Orice membru poate adăuga sau confirma membri noi", dupa care salvezi. Sper ca te-am ajutat. Funda :*